По справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші" "хлопнули" call-центр, печатки "фіктарів" та компаній "Наріка"

05 августа 2021 г., 22:11:00   1619   0

По справі злодіїв в законі "Умки

Журналісти встановили нові подробиці кримінальної справи за підозрою в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) з боку 48-річного громадянина України Сергія Олійника та його однолітка Лаші Джачвліані, які відомі в статусі так званих "злодіїв в законі" на прізвиська "Умка"/"Ума Дніпровський" та "Лаша Сван"/"Лаша Очамчирський" відповідно.

Як зазначає поінформований співрозмовник видання, одночасно із проведенням обшуків 10 червня 2021 року в офісах компаній, бенефіціарами яких виступають, зокрема, партнери "Умки" з переліку акціонерів недиверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду "Армаріус", правоохоронці виявили місце розташування так званого call-центру.

"Співробітників" цієї установи, що буцімто займалася шахрайством, правоохоронці "перестріли" на другому поверсі офісного центру по вулиці Сімферопольській, 17 у Дніпрі. Саме ця адреса позначена в якості місця розташування трьох компаній (ТОВ "Гавана Центр", ТОВ "Містопроект Дніпро" та ТОВ "Рубікон-7" з орбіти Олександра Петровського, який раніше чeрез суд домагався заборонити називати його кримінальним авторитетом на прізвисько "Нарік".

Окрім візиту на Сімферопольську, того таки 10 червня силовики навідалися до торгівельно-офісного комплексу "Металург" по вулиці Троїцькій та на вулицю Ламану в Дніпрі. Тут було виявлено з півсотні комп’ютерів, а також печатки кількох компаній.

По-перше, це ТОВ "Гратіс-Трейд" і ТОВ "Совланут", засновниками яких виступають безпосередньо Олександр Петровський та його компаньйон - співвласник м’ясопереробної фабрики "Алан" Вячеслав Капустін.

По-друге, правоохоронці виявили звітність низки підприємств, відносно яких вбачають певні ознаки фіктивності. Йдеться про закриті недиверсифіковані венчурні корпоративні інвестиційні фонди, статуний капітал кожного з яких складає від кількох до понад сотні мільйовнів гривень - ПАТ "Принципал", ПАТ "Телор", ПАТ "Нотіс", АТ "Кандер", ТОВ "Альп Інвест", ТОВ "Траст Пей Сістем", КУА "Прайм Ессентс Менеджмент" тощо.

З матеріалів судового реєстру випливає, що більшість із цих інвестфондів восени 2017 року потрапляла до фокусу підвищеної уваги правоохоронців, які здійснювали розслідування справи за фактом масштабних зловживань і заволодіння майном під час відмивання коштів шляхом маніпулювання цінними паперами на фондовій біржі та ухилення від оподаткування в особливо великих розмірах. Під час розслідування цього провадження на цінні папери та рахунки установ накладалися арешти, які в подальшому через суд було скасовано.

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що саме "курсування" злодіями в законі "Умкою" та "Лашею Сваном" так званих call-центрів виступає одним із пунктів оголошеної достойникам підозри.

Згідно версії слідства, 23 січня 2021 року Олійник та Джачвліані буцімто "довели" умови подальших принципів діяльності відповідної шахрайської схеми, яка має бути скерована лише на пострадянську територію, однак не зачіпати громадян, що мешкають на території України та США, до 61-річного вихідця з "ОЗУ Савлохова" Зураба Кабісова та 34-річного Павла Губарєва.

Під час розгляду питання щодо продовження запобіжного заходу Лаші Джачвліані він відкидав свою будь-яку причетність до діяльності call-центрів. Позиція сторони Сергія Олійника з цього приводу публічно не оголошувалася.

detective-info
Источник: Все новости от

Читайте еще

Последние новости
Популярные новости

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?







Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте